• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI
DEMİRCİ 2 NOLU AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ
0236 462 14 25
Hizmetlerimiz
Aile Hekimim Kim
Çalışma Saatleri
 PAZARTESİ07:00-17:00
 SALI08:00-18:00
 ÇARŞAMBA08:00-17:00
 PERŞEMBE08:00-18:00
 CUMA07:00-17:00
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam13
Toplam Ziyaret58766
Adalet Bakan Yardımcısı, Cengiz Öner den 2.Nolu Aile Sağlığı Merkezimize ziyaret

Demirci’ye gelen, T.C Adalet Bakanlığı, Adalet Bakan Yardımcısı Cengiz Öner, Demirci Belediyesini, Demirci Kaymakamlığını, Demirci’nin kurumlarını, Demirci Sivil Toplum örgütlerini ziyaret etti. Bu ziyaretler kapsamda, ilçemizde A sınıfı Aile Sağlığı Merkezi olarak hizmet sunan, Demirci  2. Nolu Aile Sağlığı Merkezini’de  ziyaret etti. Sayın Bakan Yardımcımız, Demirci 2. Nolu Aile Hekimleri, Dr Yusuf Çakır, Dr Nejla Türk Çakır, Dr Murat Samtaş tarafından karşılandı. Adalet bakan yardımcımız, Demirci’nin ve ülkemizin ekonomik ve sosyal,  eğitim ve sağlık gibi benzeri konularla, ilgili fikirler ve düşüncelerini bizlerle paylaştı.

Mütevazi kişiliği ve Demirci sevdalısı gönlü ile, Demirci’de tanınan ve sevilen bir bürokrat olan, Cengiz öner, ilçemizde yapımı devam eden Demirci Açık cezaevi proje ile İlçemiz halkının gönlünde taht kurdu. Söylemden ziyade, aksiyon ve eyleme önem veren bakan yardımcımız Demirci’ye yapılacak adliye sarayı ile Demirci’de ki Projelerine bir  halka daha eklemiş olacak.

Sayın Bakan Yardımcımıza, nazik ve kibar ziyaretlerinden dolayı, değerli fikir ve görüşlerini bizlerle paylaşmasından dolayı, Demirci 2. Nolu Aile Sağlığı personeli adına teşekkür ederiz. Başarılı ve prestijli projelerinden dolayı binlerce kez alkış ve tebrik ederiz. Sizin gibi Demircili ve Demirci’yi seven bürokratlarımız ‘’ sizler iyi ki! Varsınız’’.

Dr Yusuf ÇAKIR

  
2272 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın